About me

Scroll down for English version
Ahojte,
volám sa Em. Teda, nevolám sa tak a ani ma tak nikto nevolá. Je to moje malé alter ego, ktoré mi len tak prišlo na um, keď som hľadala nejaký kreatívny názov pre svoj blog. 


Som mladá žena, študentka, kamarátka, dcéra, sestra, spolužiačka, milovníčka kníh, make-upu a študentského života... Som všetko (nič viac - nič menej), čo reprezentuje mladého človeka v dnešnej spoločnosti. Tém na rozoberanie máme teda k dispozícii viac než dosť ;)
Verím, že s trochou primeranej irónie, sarkazmu, dávky "hejterstva" a pozitívneho prístupu si nájdeme cestu k pochopeniu tohto sveta! ...alebo aspoň k jeho trefnému okomentovaniu!
Taktiež u mňa môžete nájsť rôzne posty o kráse, nechtoch, kozmetike. Sem-tam spravím aj nejaké to DIY (urob si sám).
Určite sa pridajte k tejto malej komunite, nájdete ma na Facebook, Twitteri, Bloglovine, Pintereste.
Viac info o mne už vyčítate z príspevkov.

DOVI DOPO pri novom blogu :)
_________________________________________________________________________________
Hello,
my name is Em, Actually, it is not my name and no one calls me that. It´s just my little alter ego, which I picked while searching for creative name for my blog.
I´m a young woman, student, friend, daughter, sister, classmate, book lover, make-up lover and lover of student life... I´m everything (nothing more or less) representative about young people in todays society. Topics to cover are endless ;)
I believe, that with a little bit of irony, sarcazm, "hatred" and positive attitude we can find a way to understand this world! ...or just fittingly comment on it!
You can also find here beauty posts such as nails, cosmetics. From time to time I do as well some DIY projects.
Be sure to stay and be part of this little community. You can find me also on Facebook, Twitter, Bloglovin, Pinterest. As you can see, I do also posts in English, although it is not perfect.
You can find more info about me in actual posts.

Love, Em :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára