05 augusta, 2014

Weddings are fun!

Scroll down for English version

Svadby sú super. Predovšetkým pre dievčatá. Tešíme sa , že si môžeme obliecť krásne šaty, spraviť si nechty, make-up a vlasy, obuť si tie hriešne opätky. Zúčastnila som sa na prvej svadbe v živote a bolo to skvelé. Samozrejme, že to skončilo opuchnutými nohami (z tých opätkov), tancovaním naboso, jedením a pitím.
(7-dňové snaženie sa s "tukožrútskou" polievkou a moje ploché bruško zmizli v momente, keď som zočila plné stoly jedla a koláčov)

Tak veľmi sa snažíme vyzerať čo najlepšie. Pripravila som si plnú tašku vecí, o ktorých som si myslela, že ich budem v priebehu noci potrebovať, ako napríklad nejaký extra make-up, lak na vlasy, leukoplast na možné pľuzgiere a dokonca aj náhradné topánky. Napokon som si celú tašku zabudla v aute a zistila som, že aj tak som nič z toho nepotrebovala. Užila som si všetok čas s rodinou, tešila som sa z nevesty a ženícha. Užila som si každú minútu aj s roztekajúcim sa make-upom (bolo veľmi horúco), zlupujúcim sa lakom na nechty a potom stekajúcim dole chrbtom.
Je dobré byť pripravený a vyzerať k svetu, ale nie je to vždy (možno nikdy) tá najdôležitejšia vec.Love, Em
_________________________________________________________________________________

Weddings are fun. Especially for girls. We are looking forward to put some fancy dress on, do our nails, make-up and hair, wear those glamorous heels. I attended my first wedding ever and it was a lot of fun. 
Of course it ended up with swollen legs (from those heels), dancing barefoot and lots and lots of eating and drinking. 

We are trying so hard to look our best. I prepared full bag of things I thought I´m gonna need through out the night like some extra make-up, hair spray, band-aid for any possible blisters and even another pair of comfortable shoes. At the end I forgot my bag in the car and then I realized I don´t need any of that. I spent a great time with my family, I was so happy for the bride and groom and I enjoyed every minute of it even with melted make-up (it was really hot outside), chipped nail polish and sweat dripping down my back.
It´s nice to be prepared and look fabuolous, but It is not the most important thing. 

Love, Em

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára